Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu un siltumapgādes tehniķis (divas vakances)

Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums” uz nenoteiktu laiku aicina darbā ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu un siltumapgādes tehniķi. Darba vietas adrese: Rūjiena, Brīvības iela 35,  Valmieras novads, LV-4240. Mājas lapas adrese www.rujienassiltums.lv

Darba pienākumi:

• Uzraudzīt un nodrošināt notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, kanalizācijas sūkņu stacijas, dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas un siltumapgādes iekārtu nepārtrauktu darbību un ekspluatāciju;
  • Veikt enerģijas (siltuma, ūdens) skaitītāju montāžas un ekspluatācijas darbus;
  • Veikt apkures iekārtu un sistēmu apkopes darbus;
  • Likvidēt avārijas situācijas aukstā ūdens un kanalizācijas sistēmās noplūdes gadījumā;
  • Veikt teritoriju kopšanu

Prasības:

• Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā;
  • B un C kategorijas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Speciāla tehniska izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Spēja strādāt komandā;
  • Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, precizitāte.

Mēs piedāvājām:

• Pastāvīgu nodarbinātību un stabilu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Atalgojums – 5.40 EUR/h bruto;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus.

Pieteikties līdz 23.08.2021., pl.10:00, sūtot CV elektroniski uz  vai uz adresi: Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena, LV – 4240. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28611943.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena,         LV-4240.

Foto: Pexels.com