Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Trikātas pamatskola aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU

Trikātas pamatskola aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU

speciālā pedagoga vakance

Valmieras novada pašvaldības Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU (profesijas klasifikatora kods 2353 03),  darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku 0,371 likmes jeb 11,130 stundas nedēļā, sākot ar 2022./2023. mācību gadu.

Galvenie pienākumi:

  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem;
  • palīdzēt, konsultēt iestādes skolotājus darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts;
  • īstenot pirmsskolas izglītības un pamatizglītības programmas, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna individualitāti;
  • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem un bērnu vecākiem.

prasības pretendentam:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte;
  • spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;

Mēs piedāvājam:

  • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022. gada 8. jūlijam e-pastā: .

Tālrunis informācijai 26548247.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.