Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Strenču PNS aicina darbā MEDICĪNAS STATISTIĶI

Strenču PNS aicina darbā MEDICĪNAS STATISTIĶI

Strenču PNS

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kas nodrošina katram darbiniekam profesionālu labsajūtu, mūsdienīgu, uz sadarbību vērstu darba vidi – aicina savā komandā MEDICĪNAS STATISTIĶI uz nenoteiktu laiku, uz pilnu darba slodzi.

Darba pienākumi:

  • veikt Slimnīcas statistisko datu apstrādi un analīzi;
  • pamatojoties uz datu analīzi, izstrādāt priekšlikumus Slimnīcas nodrošināšanas un statistikas darba organizācijas uzlabošanai;
  • noformēt pacientu slimības vēstures, veikt to uzskaiti un nodot glabāšanai medicīnas arhīvā.
  • saņemot darba uzdevumu, sagatavot atbildes uz pieprasījumiem, izsniedzot -Stacionāra pacientu medicīniskās kartes, izziņas vai izrakstus no tām.
  • sagatavot regulāras atskaites, pārskatus, kā arī sagatavot statistisko informāciju pēc pieprasījuma

Prasības:

  • augstākā izglītība, vēlams, veselības zinātnē vai grāmatvedības jomā;
  • zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas regulē veselības aprūpes sistēmas organizāciju un darbības ar datiem;
  • zināšanas un prasmes datu apstrādē un analīzē;
  • metodiska un sistemātiska pieeja darbam ar lielu informācijas apjomu
  • teicamas valsts valodas prasmes;
  • labas prasmes strādāt ar MS Office programmām;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • spēja patstāvīgi izdarīt secinājumus, pieņemt lēmumus un racionāli organizēt savu darbu;
  • prasme strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • profesionālo zināšanu pilnveidošanu un iespēju gūt praktisku pieredzi veselības aprūpes iestādē;
  • darbu profesionālā kolektīvā;
  • iespējas realizēt jaunas idejas;
  • teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē;
  • priekšrocība – darba pieredze darbā ar medicīnisko dokumentāciju
  • Atalgojums: no 1180 – 1392 EUR mēnesī.

Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu  – vai pa pastu uz adresi – Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Medicīnas statistiķis” līdz 15.08.2022.

Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530.

1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: .

Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/