Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Strenču PII “Minkāns” un Strenču pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu

Strenču PII “Minkāns” un Strenču pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu

Strenču pirmsskolas izglītības iestāde “Minkāns” un Strenču pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu

Strenču pirmsskolas izglītības iestāde “Minkāns” un Strenču pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

  • diagnosticēt bērnu socializācijas grūtības, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos izglītības iestādē un sociālo prasmju apguvē;
  • sadarbībā ar skolotājiem izstrādāt un realizēt individuālās uzvedības korekcijas programmas bērniem ar uzvedības un mācību traucējumiem, kopīgus sadarbības plānus darbam ar sociālā riska audzēkņiem;
  • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus;

prasības pretendentam:

  • izglītību atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 499 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par nepilnu slodzi;
  • darba laiku 18 stundas nedēļā (0.6 slodze);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu.

Motivācijas vēstuli un CV (profesionālās darbības aprakstu)  sūtīt uz e-pastu: ,   vai iesniegt personīgi adresē: Rīgas iela 8B, Strenči, Valmieras novads līdz 2021.gada 26.novembrim.

Tālruņa numurs papildu informācijai: 64715662.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.