Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Sporta Veselības centrs aicina darbā fizioterapeitu

Sporta Veselības centrs aicina darbā fizioterapeitu

Sporta veselības centrs aicina darbā fizioterapeitu uz nenoteiktu laiku!

AMATA GALVENIE PRASĪBAS UN PIENĀKUMI:

  • augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;
  • vēlme augt, attīstīties profesionāli savā jomā;
  • profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē vai profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē ar kvalifikāciju – fizioterapeits vai arī pēdējā kursa students;
  • reģistrēts ārtsniecības personu valsts reģistrā (tie, kuri ir absolvējuši augstskolu);
  • valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas (angļu, krievu);
  • iepriekšēja pieredze sporta rehabilitācijā, fizioterapeita sertifikāts, tiks uzsktatīta par priekšrocību;
  • veikt pacienta/klienta funkcionālā stāvokļa novērtēšanu un analīzi;
  • sastādīt individuālo rehabilitācijas plānu atbilstoši pacienta/klienta vajadzībām;
  • vadīt fizioterapeita individuālās un grupu nodarbības pacientam/klientam;
  • apmācīt pacientu/klientu par ikdienas aktivitātēm un to veikšanu;
  • izpratne par uz klientu orientēta uzņēmuma pakalpojumu sniegšanu;

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • darbs sportiskā un modernā vidē ar iespēju sevi realizēt strādājot gan ar sportistiem, komandām, gan ar sportu nesaistītiem klientiem;
  • darba ar jaunām un inovatīvām tehnoloģijām;
  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • dienas darbs, summētais darba laiks un akordalga par padarīto (1000 – 1750 EUR/mēn.)
  • atbidlīgs, dinamisks un aizraujošs darbs profesionāļu komandā;
  • stabils atalgojums un sociālās garantijas;
  • darba forma;
  • papildus iespēja doties komandējumos un kompensācijas;
  • jauna, droša un sakārtota darba vide.
  • Darba vieta: Sporta Veselības centrs, Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera.

CV lūdzam sūtīt līdz 20.novembrim uz

Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 29721191.