Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Slimību profilakses un kontroles centrs aicina darbā Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta Vidzemes reģionālās nodaļas Valmierā sabiedrības veselības organizatoru/-i

Slimību profilakses un kontroles centrs aicina darbā Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta Vidzemes reģionālās nodaļas Valmierā sabiedrības veselības organizatoru/-i

Slimību profilakses un kontroles centrs izsludina atklātu konkursu uz darbinieka amatu – Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta Vidzemes reģionālās nodaļas Valmierā sabiedrības veselības organizators/-e.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt infekcijas slimību gadījumu reģistrāciju, sākotnējo datu ievadīšanu Valsts infekcijas slimību uzraudzības un monitoringa sistēmā (VISUMS), kā arī datu apkopošanu gripas monitoringa ietvaros;
  • veikt datu vākšanu un apkopošanu infekcijas slimību gadījumu un uzliesmojumu epidemioloģiskās izmeklēšanas ietvaros;
  • apkopot un analizēt vakcinācijas iestāžu imunizācijas pārskatus un vakcīnu pasūtījumus apkalpojamā teritorijā;
  • nodrošināt vakcinācijas izraisīto komplikāciju reģistrāciju un uzskaiti;
  • piedalīties infekcijas slimību gadījumu un uzliesmojumu epidemioloģiskajā izmeklēšanā;
  • nodrošināt klīnisko paraugu ņemšanu laboratoriskai pārbaudei pēc epidemioloģiskajām indikācijām;
  • piedalīties neatliekamu pretepidēmijas pasākumu organizēšanā ārkārtas sabiedrības veselības situāciju gadījumos;
  • piedalīties sabiedrības veselības izglītības darbā infekcijas slimību profilakses jautājumos.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā profesionālā izglītība vai augstākā izglītība medicīnas vai sabiedrības veselības jomā;
  • praktiskā darba pieredze sabiedrības veselības jomā;
  • spēja apkopot un analizēt statistisko informāciju un sagatavot to prezentācijas veidā;
  • labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • prasme veikt lietišķo saraksti ar valsts un pašvaldību institūcijām;
  • spēja risināt problēmsituācijas, argumentēti izteikt savu viedokli;
  • prasme efektīvi plānot un organizēt savu darbu;
  • prasme efektīvi pielietot jaunākās darba organizācijas formas un informācijas tehnoloģijas;
  • augstākā līmeņa 1. pakāpes (C1) valsts valodas prasmes līmenis;
  • labas datorprasmes MS Office (Word, Excel, PowerPoint) un interneta pārlūkprogrammās.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu komandā;
  • iespēju profesionāli augt un pilnveidot zināšanas;
  • atalgojumu atbilstoši 7. mēnešalgu grupai no 675,00 EUR (bruto) līdz 996,00 EUR (bruto) atbilstoši pieredzei un piešķirtai kategorijai;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Amata konkursa kandidātiem līdz 2022. gada 3. aprīlim jānosūta uz e-pasta adresi ar norādi “Sabiedrības veselības organizatora Valmierā amata vakance” šādi dokumenti:

  • profesionālās darbības apraksts (CV) un pieteikuma vēstule;
  • augstāko izglītību, pieredzi un zināšanas apliecinošu dokumentu kopijas.

Uzziņas pa tālruni 67387657, informācija par SPKC – www.spkc.gov.lv.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka:
1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi;
2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Slimību profilakses un kontroles centrs, kontaktinformācija: Duntes iela 22, K-5, Rīga, LV-1005.

Lai noformētu darba tiesiskās attiecības, Jums būs nepieciešams elektroniskais paraksts.