Skolotājs logopēds

Strenču pirmsskolas izglītības iestāde “Minkāns” aicina darbā logopēdu uz nepilnu (0,3-0,5) slodzi, uz nenoteiktu laiku.
Amata mērķis: nodrošināt Iestādes izglītojamajiem valodas koriģējoši attīstošo darbību.
Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – logopēds (var būt arī students);
    teicamas valsts valodas zināšanas;
  • gatavība papildināt zināšanas dažādos semināros un kursos atbilstoši veicamajiem pienākumiem;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze

Galvenie pienākumi:

  • strādāt ar bērniem, kuriem diagnosticēta valodas sistēmas nepietiekama attīstība, ievērojot katra izglītojamā veselības stāvokli un attīstības īpatnības, intereses un spējas;
  • organizēt bērnu runas un rakstu valodas diagnostiku, īstenot korekcijas un rehabilitācijas darbu sadarbībā ar iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;
  • konsultēt bērnu vecākus, bērna grupas darbiniekus un pedagogus;
  • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti;
  • veicināt katra izglītojamā individuālo dotumu attīstību.
    Piedāvājam:
  • atbildīgu un interesantu darbu;
  • sociālās garantijas;
  • Atalgojums: pēc MK noteikumiem 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”, profesiju klasifikatora kods 2352 01.
    Pretendentam jāiesniedz:
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV un motivācijas vēstule.

Pieteikuma vēstuli un CV gaidīsim līdz 2021.gada 15.augustam. Pieteikties elektroniski: . Tālruņa numurs papildu informācijai: 64715662