Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “ZAAO” aicina darbā teritorijas dežurantu

SIA “ZAAO” aicina darbā teritorijas dežurantu

teritorijas dežurants

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.

Aicinām darbā:

Teritorijas dežurantu/i  (5419 11) (cieto sadzīves atkritumu poligonā Daibe

Mēs piedāvājam:

  • Bruto atalgojums no 600 EUR mēnesī;
  • Labus darba apstākļus;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu tūlīt pēc darba uzsākšanas;
  • Darba apģērbu atbilstoši veicamajam darbam;
  • Tehnisko aprīkojumu darbu veikšanai;
  • Atbalstu nokļūšanai darba vietā

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt ēku, teritorijas un īpašuma uzraudzību – uzraudzības kontroli;
  • Kontrolēt materiālo vērtību izvešanu no teritorijas un ievešanu teritorijā;
  • Nepieļaut nepiederošu personu atrašanos teritorijā ārpus darba laikā;
  • Pārzināt un prast pielietot objektā uzstādītās ugunsdrošības iekārtas;
  • Uzraudzīt speciālo iekārtu nepārtrauktu darbību;

Darba laiks:

  • Maiņu darbs;
  • Vakaros no 17:00 – 08:00 t.sk. brīvdienās un svētku dienās.

Darba vieta:

  • Cieto sadzīves atkritumu poligons DAIBE, Cēsu novads, Stalbes pagasts.

Prasības:

  • Godprātīga attieksme pret darbu, augsta atbildības izjūta;
  • Pozitīva attieksme pret kolēģiem;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Bez kaitīgiem ieradumiem;
  • Prasme rīkoties ārkārtas situācijās;
  • Komunikācijas prasmes
  • Obligāti nepieciešams sadarbspējīgs Covid – 19 vakcinēšanas vai pārslimošanas sertifikāts.

Pieteikties: CV (dzīves apraksts) lūdzam iesniegt personīgi SIA ZAAO birojā, Rīgas iela 32, Personāla daļā vai sūtīt e-pastā  ; tālrunis : 26207402, Pieteikumus gaidām līdz 2022.gada 14. aprīlim.

Pateicamies par atsaucību !

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201