Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “VTU Valmiera” aicina darbā biroja administratoru (uz noteiktu laiku)

SIA “VTU Valmiera” aicina darbā biroja administratoru (uz noteiktu laiku)

Reģ. Nr. 40003004220

Darba pienākumi

  • izstrādāt, noformēt dokumentus (rīkojumus, atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem, pavadvēstules u.c.) atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem
  • nodrošināt nepārtrauktu dokumentu un informācijas apriti
  • nodrošināt elektronisko dokumentu apriti
  • veikt dokumentu arhivēšanu atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem
  • organizēt un vadīt komercsabiedrības biroja darbu
  • organizēt apmeklētāju pieņemšanu – sniegt informāciju apmeklētājiem savas kompetences ietvaros un koordinēt tos pie attiecīgajiem darbiniekiem
  • piedalīties elektroniskās dokumentu aprites sistēmas ieviešanā
  • sagatavot dažādus goda rakstus, afišas, diplomus u.c.
  • organizēt komercsabiedrības atpūtas pasākumus

Prasības pretendentiem:

  • vidējā vai profesionālā izglītība
  • iepriekšēja darba pieredze (biroja administratora, lietveža vai līdzvērtīgā amatā) ne mazāk kā divi gadi
  • teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes
  • labas lietvedības zināšanas un darba reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana
  • zināšanas darbā ar elektronisko dokumentu apriti
  • vēlama pieredze darbā ar elektronisko dokumentu aprites sistēmu
  • teicamas latviešu valodas, vēlamas angļu un/vai krievu valodas zināšanas
  • teicamas prasmes darbā ar datoru (Word, Excel) un biroja tehniku, vēlamas prasmes CorelDraw vai citā bilžu apstrādes programmā
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, spēja argumentēt savu viedokli
  • spēja patstāvīgi organizēt savu ikdienas darbu un noteikt prioritātes
  • atraktivitāte un radošums

Uzņēmums piedāvā:

  • darba līgumu uz noteiktu laiku ~ 1 gads un 8 mēneši
  • darbu stabilā uzņēmumā un sociālās garantijas
  • dinamisku un profesionālu darba vidi
  • stabilu atalgojumu, bruto darba algu no EUR 880 līdz EUR 980 atbilstoši pretendenta profesionālajai darba pieredzei, kvalifikācijai un kompetencēm
  • plānotais darba pienākumu izpildes uzsākšanas laiks 20.07.2023.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei “Biroja administrators” līdz 2023. gada 7. jūnijam lūdzam iesniegt, sūtot elektroniski uz .

Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām.

SIA “VTU Valmiera” informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “VTU Valmiera”, kontaktinformācija: “Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads.

Informācija 64229332