Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā santehniķi uz nenoteiktu laiku

SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā santehniķi uz nenoteiktu laiku

Prasības:

  • vidējā speciālā izglītība;
  • vēlama pieredze līdzīgā specialitātē;
  • valsts valodas zināšanas;
  • ”B” un “C” kategoriju autovadītāja un traktortehnikas vadītāja apliecības

(ekskavatora vadītāja apliecība un darba pieredze tiks uzskatīta par priekšroku darba saņemšanai);

  • komunikācijas spējas, strādājot ar klientiem.

Darba pienākumi:

  • veikt visa veida darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi;
  • vadīt un apkalpot uzticēto tehniku.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (Bruto 1105 – 1164 EUR/mēn.);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • izaugsmes iespējas.

Darba vieta: Valmierā

Pieteikumus gaidīsim līdz 2021. gada 21.jūnijam.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: vai uz adresi – Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām.