Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā EKONOMISTU/IEPIRKUMA SPECIĀLISTU

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā EKONOMISTU/IEPIRKUMA SPECIĀLISTU

Vakance VOC - Ekonomists

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā EKONOMISTU/IEPIRKUMA SPECIĀLISTU.

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot un nodrošināt finanšu un ekonomiskos aprēķinus kapitālsabiedrības saimnieciskās darbības analizēšanai un vadības lēmumu pieņemšanai;
  • veikt pašizmaksas kalkulācijas kapitālsabiedrības īpašumā un apsaimniekošanā esošajiem nekustamā īpašuma objektiem;
  • piedalīties kapitālsabiedrības budžetu izstrādes procesos un saimnieciskās darbības plānošanā;
  • pakalpojumu cenu aprēķināšana;
  • vadīt iepirkuma procesus;
  • veikt pamatlīdzekļu un inventāra uzskaiti;
  • organizēt inventarizācijas procesu.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība finanšu, grāmatvedības vai ekonomikas jomā;
  • vismaz divu gadu pieredze ekonomista, grāmatveža, iepirkumu speciālista vai finanšu analītiķa darbā;
  • darba pieredze ekonomisko procesu analīzē un datu apstrādē;
  • pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par finanšu un grāmatvedības uzskaites sistēmām un biznesa inteliģences rīkiem, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar finanšu vadības un grāmatvedības sistēmu Horizon;
  • augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte aprēķinu un dokumentu sagatavošanā.

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu no EUR 1700 līdz EUR 2000 pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši amata kvalifikācijai un kompetenču novērtējumam)

Pieteikumus lūdzam sūtīt elektroniski uz  līdz 31.01.2024.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri būs iekļuvuši otrajā kārtā.