Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU

Biroja admin

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU/-I.

Galvenie amata pienākumi:

• nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti;
  • koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību;
  • veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi;
  • organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes;
  • sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos;
  • komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem;
  • sagatavot atskaites.

Prasības kandidātiem:

• darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā);
  • ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā;
  • teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām;
  • pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs;
  • augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā.

Piedāvājam:

• darbu uz nenoteiktu laiku;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
  • dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika;
  • atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas.

CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz līdz 05.06.2024.

Tālrunis uzziņām +371 20021028

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.