Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina pievienoties savai komandai SPORTA PASĀKUMU ORGANIZATORU

web SPORTA PASĀKUMU ORGANIZATORU (1)

Mēs sagaidām:

• otrā līmeņa augstāko profesionālo vai augstāko akadēmisko izglītību;
  • teicamas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas;
  • teicamas komunikācijas un argumentācijas spējas, analītisko domāšanu;
  • spēju veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi;
  • pieredzi pasākumu un aktivitāšu īstenošanā – no idejas līdz realizēšanai;
  • precizitāti, spēju uzņemties atbildību un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • video/foto apstrādes programmu pārzināšana vai pamata iemaņas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Tavi pienākumi:

• koordinēt lielāko sporta pasākumu norisi SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” sporta kompleksos, iesaistīties un uzraudzīt to īstenošanu;
  • sagatavot sporta pasākumu kalendārā gada plānu un iesaistīties tā īstenošanā;
  • īstenot un uzturēt mediju attiecības organizēto pasākumu popularizēšanā;
  • veidot sadarbību ar sporta iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, valsts un pašvaldību institūcijām sporta jomā Valmieras novadā, Latvijā un ārvalstīs;
  • veicināt SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” iesaisti aktīva dzīvesveida popularizēšanā Valmieras novadā, īstenojot dažādas aktivitātes novada iedzīvotājiem;

Mēs piedāvājam:

• pilnas slodzes darbu;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, sniedzot izcilu pieredzi profesionālajā izaugsmē;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojums: 1350-1550 EUR (atbilstoši amata kvalifikācijai un kompetenču novērtējumam)
  • darba vieta: Jāņa Daliņa stadions, Valmiera, Jāņa Daliņa iela 2.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –

Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš –  01.02.2024.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201.