Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina pievienoties Jāņa Daliņa stadiona komandai ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU (uz noteiktu laiku)

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina pievienoties Jāņa Daliņa stadiona komandai ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU (uz noteiktu laiku)

Ēkas inženiertehnisko uzraugu WEV VAKANCE

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina pievienoties Jāņa Daliņa stadiona komandai ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024.

Amata pienākumi:

  • piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku;
  • uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali;
  • tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu;
  • komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā izglītība;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos;
  • pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem;
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu;
  • pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē;
  • darba apģērbu;
  • apmācības darbu uzsākot;
  • atalgojums: 1280 EUR/bruto;
  • sociālās garantijas;
  • darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera

CV lūdzam sūtīt uz

Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: ; tālr.Nr. +371 27079858)

Pieteikumu iesniegšanas termiņš –  05.06.2024.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201.