Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina darbā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsu/ masieri Sporta Veselības centrā

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina darbā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsu/ masieri Sporta Veselības centrā

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs" aicina pievienoties Sporta Veselības centra komandai: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsu/ masieri

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina pievienoties Sporta Veselības centra komandai: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsu/ masieri pilnas slodzes darbam uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi:

  • veikt fizikālās medicīnas procedūras pēc ārstniecības personas norādījumiem;
  • veikt pacienta sagatavošanu procedūrai;
  • sagatavot darba vidi un aprīkojumu darbam;
  • kvalitatīvi, droši un precīzi lietot fizikālās terapijas aparatūru (ultraskaņa, TENS, Funkcionālā magnētiskā stimulācija);
  • veikt procedūras ar vakuummasāžas ierīci (apmācības nodrošināsim);
  • veikt ārstnieciskās masāžas.

Prasības kandidātam:

  • atbilstoša medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • pieredze, zināšanas masāžas veikšanā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • pieredze fizikālās terapijas māsas amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • stabilitāti, dinamisku un interesantu darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem;
  • komfortablu, modernu darba vidi;
  • draudzīgus un atsaucīgus kolēģus;
  • atalgojums: 260 eiro +41% pēc padarītā bruto par pilnu slodzi;
  • visas sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu:
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 21.06.2024.

Tālrunis uzziņām: +371 29721191
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu!

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201.