Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā BŪVTEHNIĶI

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā BŪVTEHNIĶI

Galvenie darba pienākumi:

  • sastādīt darbu izpildes aktus veiktajiem darbiem
  • veikt remontdarbu, ēku un būvju uzturēšanas darbu kvalitatīvo un kvantitatīvo kontroli
  • nodrošināt remontstrādniekus ar materiāliem un darba izpildei nepieciešamo informāciju
  • apsekot objektus un sastādīt aktus par noplūdēm vai bojājumiem

Prasības kandidātiem:

  • pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība
  • zināšanas sanitārtehniskajos un vispārceltnieciskajos darbos
  • mērķtiecība, pozitīva attieksme un atbildība par paveikto
  • labas komunikācijas prasmes
  • labas datora lietošanas prasmes ar MS Office programmām

Piedāvājam:

  • darbs uz nenoteiktu laiku
  • atbildīgu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu
  • atalgojumu no EUR 1100.00 līdz 1300.00 pirms nodokļu nomaksas

Pieteikties līdz 02.08.2021., sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz vai uz adresi: SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201.