Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina darbā apkopēju

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina darbā apkopēju

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā apkopēju.

Galvenie darba pienākumi:

  • vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās;
  • putekļu slaucīšana katru darba dienu;
  • grīdas slaucīšana katru darba dienu;
  • mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu;
  • atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu;
  • logu mazgāšana;
  • īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma.

Prasības:

  • rūpīga pieeja darba pienākumiem;
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • laba saskarsmes kultūra;
  • augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • veselības apdrošināšanu;
  • sociālās garantijas;
  • bruto darba alga EUR 500.00.

Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201.