Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APDARES DARBU STRĀDNIEKU – ELEKTROMONTIERI

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APDARES DARBU STRĀDNIEKU – ELEKTROMONTIERI

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības  remontdarbus un būvdarbus
  • uzstādīt metāla un koku sienu, starpsienu un griestu karkasus, logu un durvju blokus
  • sagatavot virsmas krāsošanas darbiem
  • krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas
  • bruģakmens ieklāšana
  • elektroietaišu  apskate, apkope, regulēšana un remontdarbi
  • iekšējo elektrisko tīklu remonts un izbūve

Prasības:

  • atbilstoša profesionālā izglītība
  • praktiska darba pieredze apdares strādnieka un elektromontiera darbā
  • profesionālā kvalifikācijas apliecība „Elektromontieris”
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā
  • veselības apdrošināšana
  • sociālās garantijas
  • atalgojums – stundas tarifa likme no EUR 4.75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30 %

Pieteikties līdz 2021.gada 27.jūnijam, sūtot CV elektroniski uz vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.

Tālrunis informācijai: 20226333 vai 27775532.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201.