Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Rūjienas saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju

SIA “Rūjienas saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju

Pienākumi:

  • Komplektēt gatavās produkcijas kravas saldētavās (-18…-30 °C)
  • Komplektēt izejvielu, taras, palīgmateriālu pasūtījumus
  • Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai
  • Vizuāli novērtēt pieņemto preču kvalitāti
  • Veikt produkcijas pārvietošanu
  • Veikt dažādus saimnieciskus darbus

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredz noliktavas darbā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Iniciatīva un labas komunikācijas spējas
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes
  • B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Kolēģu atbalstu darba procesā
  • Atalgojums –  750-900 euro bruto (plus iespēja nopelnīt papildu piemaksas)

Kontaktinformācija :

Savus pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu vai nogādāt personīgi uz Upes ielu 5, Rūjienā. Tālrunis uzziņām 64263526.