Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Rūjienas Saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju

SIA “Rūjienas Saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju

Rūjienas saldējums vakance

SIA “Rūjienas Saldējums” aicina darbā noliktavas darbinieku – krāvēju.

Pienākumi:

  • Komplektēt gatavās produkcijas kravas saldētavās (-18…-30 °C)
  • Komplektēt izejvielu, taras, palīgmateriālu pasūtījumus
  • Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai
  • Vizuāli novērtēt pieņemto preču kvalitāti
  • Veikt produkcijas pārvietošanu
  • Darbs ar grāmatvedības programmu

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredz noliktavas darbā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Iniciatīva un labas komunikācijas spējas
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes
  • B un C kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Kolēģu atbalstu darba procesā
  • Atalgojums – sākot no 900 euro bruto

Kontaktinformācija :

Savus pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu vai personīgi uz Upes ielu 5, Rūjienā

E-pasts –

Tālrunis – 64263526