Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Lat Met” aicina darbā ražošanas vadītāju

SIA “Lat Met” aicina darbā ražošanas vadītāju

SIA “Lat Met” aicina darbā ražošanas vadītāju.

Galvenie pienākumi:

  • organizēt metālapstrādes ceha darbinieku darbu;
  • rūpēties par savlaicīgu un kvalitatīvu pasūtījumu izpildi;
  • nepieciešamības gadījumā iesaistīties ražošanas procesā – griežot detaļas uz CNC plazmas, lokot detaļas uz lokšņu liekšanas preses, metinot detaļas, utt.;
  • kvalitātes kontrole.

Prasības:

  • obligāta tehniskā izglītība un/vai pieredze un zināšanas par metālapstrādes procesiem;
  • spēja un vēlme vadīt komandu, plānot laiku;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • labas komunikācijas prasmes un spēja atrast risinājumus nestandarta situācijās;
  • obligātas datora zināšanas lietotāja līmenī, vēlamas prasmes darbā ar projektēšanas programmām;
  • auto vadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • atalgojumu: 1000 – 1400 EUR (bruto) – atkarībā no prasmēm, pieredzes un zināšanām;
  • iespējams varam nodrošināt dzīvesvietu Valmierā;
  • darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov.

Pieteikties iespējams, sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu vai aizpildot kontaktu formu.

Papildu informācija: tālr. 29429956 (Aigars).