Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Carling” komanda aicina darbā projektu vadības asistentu

SIA “Carling” komanda aicina darbā projektu vadības asistentu

SIA “Carling” komanda paplašinās – meklējam komandā Projektu vadības asistentu!

Pienākumi:

  • Saziņa ar piegādātājiem un pasūtījumu pieņemšana
  • Noliktavas inventāra uzraudzība
  • Ievākt darbinieku darba stundas
  • Noformēt un kārtot projekta izpilddokumentāciju
  • Citi ar būvniecības projektu vadību saistīti uzdevumi

Prasības:

  • Ar projektu vadību vai būvniecību saistīta izglītība
  • Vismaz 1 gada pieredze līdzīgā jomā – būvniecībā, pārdošanā, telemārketingā, klientu servisā, u.tml
  • Izpratne par būvniecības objektu dokumentācijas procesu
  • Labas datorprasmes (MS Office)
  • Labas komunikācijas un komandas darba prasmes
  • Ļoti labas latviešu un labas angļu valodas zināšanas
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu no 900 EUR līdz 1500 EUR bruto (atkarībā no darba pieredzes, prasmēm un izglītības)
  • Ofisu Valmieras centrā
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Aizraujošu darbu nelielā kolektīvā
  • Zinošus un atsaucīgus kolēģus
  • Darbam nepieciešamo tehniku
  • Ergonomisku darba vidi
  • Veselīgas uzkodas un dzērienus ofisā
  • Apmaksātu degvielu
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

Lai pieteiktos vakancei, lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz ar norādi “Projektu vadības asistents” līdz 2021. gada 17. oktobrim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, pateicamies un vēlam panākumus!