Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “ActusQ” aicina darbā juristu

SIA “ActusQ” aicina darbā juristu

ActusQ

Mēs esam privāta, starptautiskā vidē strādājoša biznesa konsultāciju, juridisko pakalpojumu un investīciju projektu vadības uzņēmumu grupa. Mēs esam veiksmīgi strādājuši ar investīciju projektu attīstību lauksaimniecības sektorā jau 20 gadus.

Attīstot savu darbību, darba attiecību vai profesionālās sadarbības ietvaros aicinām mūsu komandai pievienoties JURISTU (-I).

Atbildības jomas/galvenie pienākumi:

  • Izskatīt dokumentus, izvērtēt juridiska rakstura jautājumus, sagatavot atzinumus, vēstules, līgumus, pieteikumus, iesniegumus un citu dokumentu projektus;
  • Klientu juridisko jautājumu risināšana;
  • Klientu interešu pārstāvība privātās un publiskās attiecībās, tajā skaitā tiesās;
  • Klientu apkalpošana saistībā ar investīcijām lauksaimniecībā un mežniecībā;
  • Dažādu biznesa darījumu analīze; uzņēmumu, to daļu pirkšanas un pārdošanas darījumu vadība (M&A);
  • Darījumu plāna izstrāde un izpildes dokumentu sagatavošana, saskaņošana, uzraudzība (it īpaši darījumos ar lauksaimniecības un meža nekustamajiem īpašumiem, strādājošām saimniecībām);
  • Konsultāciju un juridiskās palīdzības sniegšana ar būvniecības tiesībām saistītos jautājumos;
  • Klientu piesaiste un klientu attiecību veidošana juridiskajos jautājumos.

Prasības kandidātam:

  • Pabeigta augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • Pieredze komerctiesībās, civiltiesībās un administratīvajās tiesībās ne mazāk kā 2 gadi;
  • Pieredze uzņēmumu pirkšanas, pārdošanas un reorganizācijas darījumos (M&A) ne mazāk kā 2 gadi;
  • Pieredze būvniecības tiesībās (izpratne par būvniecības procesa juridisko pusi, normatīvo aktu regulējumu) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas un izpratne par lauksaimniecības sektoru;
  • Interese un zināšanas aktuālajos tieslietu jautājumos;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas vismaz B2 līmenī, citas valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Teicamas iemaņas darbā ar MS Office;
  • Nosvērta personība ar labām saskarsmes un komunikācijas prasmēm;
  • Prasme argumentēti, loģiski paust savu viedokli, analītiskās spējas;
  • Precizitāte, lojalitāte, iniciatīva, spēja strādāt kā patstāvīgi, tā arī komandā, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību savas kompetences robežās;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Sadarbību darba līguma vai citu civiltiesisko attiecību ietvaros (piem., uzņēmuma līgums);
  • Atalgojumu atbilstoši kandidāta pieredzei, prasmēm un rezultātiem: 00 – 25.00 EUR/stundā pirms nodokļu un nodevu nomaksas; kandidātiem ar uzskatāmu pieredzi, prasmēm un rezultātiem piedāvājam individuālas sarunas un vienošanos par atlīdzību;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus, starptautisku, dinamisku un izaicinošu darba vidi;
  • Pilnas slodzes darbu vai pēc vienošanās;
  • Iespējami neregulāri darba braucieni Latvijas teritorijā;
  • Darba vietu Rīgā vai Cēsīs.

Ja uzskati, ka atbilsti šai vakancei, sūti savu motivācijas vēstuli un CV līdz 2023.gada 12.maijam uz adresi: SIA “ActusQ” Valmieras iela 20A, Cēsis, LV-4101 vai e-pastu: [email protected]

Ja vēlies uzzināt vairāk par vakanci, lūdzu, zvanīt: 64107185