Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “ActusQ” aicina darbā GRĀMATVEDI (2 – 3 vakances)

SIA “ActusQ” aicina darbā GRĀMATVEDI (2 – 3 vakances)

ActusQ

Mēs esam privāts, starptautiskā vidē strādājošs biznesa konsultāciju, juridisko pakalpojumu un investīciju projektu vadības uzņēmums. Esam veiksmīgi strādājuši ar investīciju projektu attīstību lauksaimniecības sektorā jau 20 gadus.

Attīstot savu darbību ārpakalpojumu grāmatvedības nodaļā, aicinām mūsu komandai pievienoties GRĀMATVEDI (2 – 3 vakances).

Atbildības jomas/galvenie pienākumi:

  • Organizēt klientu uzņēmumu grāmatvedības procesu un risināt nodokļu jautājumus atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli;
  • Konsultēt klientus saimnieciskās uzskaites un nodokļu piemērošanas jautājumos;
  • Nodrošināt laicīgu un precīzu klientu uzņēmumu finanšu pārskatu un gada pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • Sagatavot statistikas, nodokļu un citas atskaites Valsts ieņēmumu dienestam un citām iestādēm;
  • Nodrošināt darījumu uzraudzību atbilstoši NILLTPFN likuma prasībām;
  • Regulāri pilnveidot prasmes un iemaņas grāmatvedības, nodokļu un finanšu pārvaldības jautājumos

Prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība (vismaz bakalaura grāds) grāmatvedības, ekonomikas, vadības vai finanšu jomā;
  • Vismaz 3 gadu praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā;
  • Grāmatvedības procesu un LR nodokļu normatīvā regulējuma pārzināšana;
  • Pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Tildes Jumis;
  • Teicamas latviešu un labas (vismaz B2) angļu valodas zināšanas, rakstiski un mutiski  skaidrojot ārvalstu klientiem ar grāmatvedību saistītos jautājumus;
  • Precizitāte, lojalitāte, analītiskā domāšana, uz klientu un rezultātu orientēta personība ar labām komunikācijas prasmēm un spēju prasmīgi plānot savu darba laiku, uzņemties atbildību savas kompetences robežās un risināt sarežģītas situācijas

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 2100 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus, starptautisku, dinamisku un izaicinošu darba vidi;
  • Pilnas vai nepilnas slodzes darbu (vismaz 3 pilnas darba dienas nedēļā);
  • Darba vieta: klātienē Cēsīs;
  • Darba uzsākšana: no septembra

Ja uzskati, ka atbilsti šai vakancei, sūti savu motivācijas vēstuli un CV līdz 2024.gada 5.augustam uz adresi:

 SIA “ActusQ”, Valmieras iela 20A, Cēsis, LV-4101 vai e-pastu:

Ja vēlies uzzināt vairāk par vakanci, lūdzu, zvani: 64107185

Lūdzu, ņemt vērā, ka atbildēsim tikai tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.

Pieteikumu izskatīšana tiks uzsākta pēc 5.augusta.