Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” (turpmāk – Iestāde) ar 2021. gada 1. septembri uz nenoteiktu laiku aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas kods 2342 02), darba vietas adrese: Dārza iela-8, Rūjiena, Valmieras novads, LV-4240 (mājas lapas adrese: http://www.bernudarzsvarpina.lv).

Galvenie pienākumi:

  • plānot un vadīt muzikālās audzināšanas nodarbības, balstoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktajām vadlīnijām, izglītojamajiem piemērotu izglītības programmu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstības īpatnības un individualitāti;
  • rūpēties par izglītojamā drošību;
  • organizēt svētkus un jautros brīžus, izstrādāt scenārijus, kopā ar grupas skolotāju;
  • veikt individuālo darbu ar bērniem;
  • sadarboties ar Iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;

Prasības:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā pedagoģiskā izglītība un mūzikas skolotāja kvalifikācija vai pirmsskolas izglītības skolotājam noteiktā izglītība (darba tiesiskās attiecības tiek dibinātas arī ar darbinieku, kurš ir uzsācis mācības iepriekš minētajās programmās. Izskatīsim iespēju studijas apvienot ar darbu);

Piedāvājam:

  • darbu ar bērniem 5 grupās;
  • darbu uz pilnu slodzi;
  • atbildīgu un intensīvu darbu komandā;
  • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2021. gada 25. augustam e-pastā: .

Tālrunis papildu informācijai: +371 26429411.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.