Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” aicina darbā fizioterapeitu

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” aicina darbā fizioterapeitu

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” (turpmāk – Iestāde) ar 2021. gada 1. septembri uz nenoteiktu laiku aicina darbā fizioterapeitu (profesijas kods 2264 02), darba vietas adrese: Dārza iela-8, Rūjiena, Valmieras novads, LV-4240 (mājas lapas adrese: http://www.bernudarzsvarpina.lv).

Galvenie pienākumi:

  • bērnu funkcionālā stāvokļa izmeklēšana, iegūto datu novērtēšana un analīze;
  • pirmsskolas vecuma bērnu fizioterapijas individuālās un grupu nodarbību vadīšana (bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem);
  • sadarbība ar Iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;

Prasības:

  • Latvijas Ārstniecības Personu Profesionālo Organizāciju Savienības izdots sertifikāts, kas dod tiesības praktizēt pastāvīgi kā fizioterapeitam;
  • reģistrācija Latvijas Republikas Ārstniecības personu reģistrā;
  • pieredze fizioterapeita darbā  tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām;
  • augsta atbildības sajūta, lojalitāte, spēja plānot un organizēt savu darbu;

Piedāvājam:

  • darbu uz pilnu slodzi (40 stundas nedēļa);
  • atalgojums 736 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • darbu apvienot arī ar mācībām;
  • atbildīgu un stabilu darbu komandā.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2021. gada 25. augustam e-pastā: .

Tālrunis papildu informācijai: +371 26429411.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.