Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Nodibinājums „Centrs Valdardze” aicina darbā SOCIĀLO AUDZINĀTĀJU

Nodibinājums „Centrs Valdardze” aicina darbā SOCIĀLO AUDZINĀTĀJU

Valdardze_logo_ml

Nodibinājums „Centrs Valdardze” aicina darbā uz nenoteiktu laiku SOCIĀLO AUDZINĀTĀJU.

Pienākumi:

  • Plānot un īstenot bērnu dienas režīmu, ievērojot viņa attīstības vecumposma īpatnības;
  • Mācīt bērniem un pavadošām personām sociālās prasmes un iemaņas, iesaistot darba izpildē bērnus un viņu pavadoņus;
  • Organizēt bērna attīstību veicinošus radošos pasākumus;
  • Ievērot centra psihologa un sociālā darbinieka norādījumus par katru bērnu;
  • Pildīt dokumentāciju saistībā ar bērna novērojumiem.

Prasības pretendentiem:

  • ieteicama izglītība pedagoģiskā vai sociālajā jomā;
  • pieredze darbā ar bērniem;
  • labas latviešu valodas un krievu valodas prasmes;
  • radoša pieeja darbam;
  • labas komunikācijas spējas;
  • spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojums noteikts – summētais darba laiks, no 3,05 EUR/h;
  • pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanas polise;
  • elastīgus darba nosacījumus (var apvienot ar citu darba vietu);
  • iespēju strādāt sabiedriski nozīmīgā organizācijā;
  • atbalstošu, pozitīvu darba vidi un pieredzējušu kolēģu atbalstu ikdienā.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz š.g. 1.septembrim uz e-pastu: , vai personīgi „Centrs Valdardze”, Raiņa iela 9f, Valmiera, LV 4201, tel.64220686, 29178330