Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” aicina darbā speciālo pedagogu

Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” aicina darbā speciālo pedagogu

Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” aicina darbā uz nenoteiktu laiku speciālo pedagogu.

Galvenie pienākumi:

  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem;
  • palīdzēt, konsultēt iestādes skolotājus darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts;
  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna individualitāti;
  • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem un bērnu vecākiem;

Prasības pretendentam:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte;
  • spēja analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;
  • sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts;

Mēs piedāvājam:

  • darba laiku 7 stundas nedēļā;
  • atalgojumu 202,52 EUR pirms nodokļu nomaksas atbilstoši likmes daļai;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • draudzīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: “Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2021. gada 1. novembrim e-pastā: .

Tālrunis informācijai: 28650094.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.