Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mazsalacas PII “Dārziņš” aicina darbā speciālo pedagogu

Mazsalacas PII “Dārziņš” aicina darbā speciālo pedagogu

Pievienojies mūsu komandai!

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā speciālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2352 03) uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem un palīdzēt, konsultēt pirmsskolas izglītības skolotāju darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts;
  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
  • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus;

Prasības pretendentam:

  • izglītību atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasmi plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu;
  • atbildības sajūtu, disciplinētību, precizitāti;
  • spēju analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;
  • spēju cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 332,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par nepilnu slodzi;
  • darba laiku 12 stundas nedēļā (0,4 slodze);
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu.

Motivācijas vēstuli un CV (profesionālās darbības aprakstu) līdz 2021. gada 10. oktobrim sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads.

Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.