Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Pievienojies mūsu komandai!

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03)

Galvenie pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā;
  • nodrošināt veiksmīgu profesionālu sadarbību ar skolotājiem un izglītojamo vecākiem;
  • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar pirmsskolas izglītības iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem;
  • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai;
  • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto;

prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs;
  • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu, interesantu un radošu darbu;
  • darba laiku 23,33 stundas (0,583 likmes) nedēļā;
  • atalgojumu 508,59  EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par nepilnu slodzi;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 25.oktobrim, sūtīt iestādes vadītājai S. Liepai uz e-pastu: , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.