Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā izglītības psihologu

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā izglītības psihologu

izglītības psihologu Dārziņš

Pievienojies mūsu komandai!

Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” aicina darbā izglītības psihologu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • sniegt psiholoģisku palīdzību bērniem;
  • veikt bērnu psiholoģisko izvērtēšanu un atzinumu sagatavošanu;
  • plānot un realizēt savu darbu saskaņā ar Iestādē realizējamajām pirmsskolas izglītības programmām;
  • konsultēt Iestādes darbiniekus un bērnu vecākus par bērnu audzināšanu;
  • sadarboties ar Iestādes vadību, pedagogiem un bērnu vecākiem, lai izstrādātu un īstenotu bērna atbalsta pasākumus, aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā;
  • kā arī veikt citus pienākumus psihologa amata ietvaros;

Prasības pretendentam:

  • apliecinājums par patstāvīgu psihologa profesionālo darbību – augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi, turklāt vismaz viena no šīm programmām ir profesionālā studiju programma;
  • reģistrācija psihologu reģistrā un psihologa sertifikāts noteiktā darbības jomā;
  • atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām;
  • apgūta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un cieņpilni risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • prasmes darbā ar datoru;

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu, interesantu un radošu darbu;
  • darba laiku 14,40 stundas( 0,480 likmes) nedēļā;
  • atalgojumu 432,00  EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par nepilnu slodzi;
  • sociālās garantija, darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2023.gada 31.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S. Liepai uz e-pastu: , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Izglītības psihologs”.  Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920.