Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Mazsalacas kultūras centrs aicina darbā saimniecības vadītāju (Konkurss noslēdzies ar rezultātu)

saimniecības vadītāju Mazsalacas KC
Konkursā izvēlēts pretendents

Pievienojies mūsu komandai!

Mazsalacas kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā saimniecības vadītāju (1 slodze – 40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese Rūjienas iela 1, Mazsalaca, Valmieras novads.

Ja Tu vēlies:

• kontrolēt Iestādes inventāra stāvokli, organizēt inventāra remontu;
  • veikt dekorāciju uzstādīšanu un telpu iekārtošanu;
  • veikt apkures un ventilācijas sistēmu apkalpošanu;
  • veikt izstāžu iekārtošanu, mākslas priekšmetu uzstādīšanu;
  • organizēt un vadīt Iestādes saimniecību, pārvaldīt ēkas un būves ar tām pieguļošo teritoriju;
  • dežurēt pasākuma laikā, kurā tiek veikti tiešie darba pienākumi vai izmantoti pašvaldībai piederošs inventārs un aparatūra;
  • piedalīties un tehniski nodrošināt Iestādes organizētos pasākumus;

un Ja Tev ir :

• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • kompetences: prasme labi komunicēt ar cilvēkiem; augsta atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi; prasme analizēt, plānot, rast efektīvus risinājumus;
  • prasme strādāt ar datoru un citu biroja tehniku;

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

• B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • darba pieredze elektriķa, siltummezglu pārraudzībā, iemaņas galdniecībā;

mēs piedāvājam:

• pamatalgu pārbaudes laikā 860 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 905 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas normatīvajos aktos noteiktajam;
  • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • radošu, atsaucīgu kolektīvu;
  • iespējas profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz [email protected] vai personīgi Mazsalacas kultūras centrā, adrese: Rūjienas iela 1, Mazsalaca, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Mazsalacas Kultūras centra saimniecības vadītāja/-as amatam”, līdz 2024.gada 12.februārim. Tālrunis papildu informācijai: 29179179.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.