Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts aicina darbā medmāsu

Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts aicina darbā medmāsu

LU

Vai esi gatava kaut ko mainīt zinātniskās pētniecības pasaulē? Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts pētījumam GISTAR Cēsīs meklē medmāsu.

Amats: Medmāsa

Prasības:

  • Vidējā speciālā vai pirmā līmeņa augstākā medicīniskā izglītība;
  • Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • Iemaņas darbā ar datoru;
  • Labas saskarsmes un organizatoriskās prasmes;
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.

Pienākumi:

  • Procedūru māsas pienākumu veikšana (venozo asins paraugu ņemšana, to sagatavošana glabāšanai u. c.);
  • Antropometrisko mērījumu veikšana;
  • Pētījuma dalībnieku intervēšana un precīza informācijas ievadīšana mūsu datubāzē (neuztraucieties, mēs nodrošinām apmācību!).

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju sniegt savu ieguldījumu unikālā pētniecības projektā;
  • Dinamisku un atbildīgu pilnas slodzes darbu uz projekta laiku;
  • Veiksmīgas sadarbības rezultātā iespēja turpināt darbu citos reģionālajos centros Latvijā;
  • Visaptverošas apmācības, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi;
  • Standarta 40 stundu darba nedēļa;
  • Atalgojums 1450 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Ja medicīna un iespēja piedalīties zinātniskā pētījumā Tev liekas saistoša, mēs labprāt redzētu Tevi savā kolektīvā.

Piesakies jau šodien, lai piedalītos projektā GISTAR un palīdzētu veidot medicīnas pētījumu nākotni. Tavas prasmes un centība var palīdzēt veidot ceļu veselīgākai rītdienai.

Lai pieteiktos, lūdzam sazināties ar Aigu Rūduli, LU KPMI Vadošo eksperti, GISTAR pētījuma koordinatori, tālrunis: 26443802, e-pasts:  .

Tava nākotne zinātniskajā pētniecībā sākas šeit!