Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Latvijas Pasts aicina darbā piegādes punkta vadītāju

Latvijas Pasts aicina darbā piegādes punkta vadītāju

Latvijas Pasts

Piegādes punkts Valmiera 1 aicina pievienoties kolektīvam Piegādes punkta vadītāju

Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera

Darba pienākumi:

  • Piegādes punkta darba plānošana, organizēšana un vadīšana atbilstoši uzņēmuma standartiem un mērķiem;
  • Pieņemt no Latvijas Pasta automobiļa vadītāja preses izdevumus, pasta sūtījumus, reklāmas materiālus un nogādāt tos piegādes punkta telpās;
  • Konstruktīva problēmsituāciju risināšana;
  • Darbinieku darba un plāna uzdevumu izpildes kontrole.

Prasības kandidātiem:

  • Spēja motivēt darbiniekus kvalitatīvai uzdevumu izpildei un personīgai izaugsmei;
  • Prasme pārstāvēt savu struktūrvienību un prezentēt tās plānus un paveiktos darbus;
  • Spēja darboties patstāvīgi, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • Labas komunikācijas spējas un prasme strādāt ar datoru MS Office vidē;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa 1.pakāpei (C1);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Sadarbspējīgs Covid- 19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Darba algu 650.00 EUR – 720.00 EUR (Bruto) par pilnu slodzi;
  • Darba laiku 6:00 – 15:00;
  • Papildus mainīgo algas daļu;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada;
  • Darbam nepieciešamās apmācības;
  • Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • Iespēju apliecināt savas spējas un prasmes.

Papildu informācija:

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu pārzinis: VAS “Latvijas Pasts” (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. , LV1000).