Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Latvijas Pasts aicina darbā pastnieku/-ci automobiļa vadītāju

Latvijas Pasts aicina darbā pastnieku/-ci automobiļa vadītāju

Latvijas Pasts

Piegādes punkts Valmiera aicina kolektīvam pievienoties Pastnieku/-ci automobiļa vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;
  • Preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;
  • Pensiju piegāde;
  • Sadarbības partneru preču tirdzniecība;
  • Klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
  • Vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;
  • Atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;
  • Laba teritorijas pārziņa;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto;
  • Sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Darba algu no 525.00 EUR-700.00 EUR (Bruto) par pilnu slodzi;
  • Papildus mainīgo algas daļu;
  • Auto amortizācijas kompensāciju;
  • Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem;
  • Darba laiku 06:30-15:30.

Papildus informācija:

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Datu pārzinis: VAS “Latvijas Pasts” (jurid. adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes nov. , LV1000).