Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā KARTOGRĀFU

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra aicina darbā KARTOGRĀFU

LĢIA logo

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (Reģ. Nr. 90002065000)

konkursa kārtībā aicina darbā:

KARTOGRĀFU (uz nenoteiktu laiku)

Kartogrāfijas departamenta Ziemeļu nodaļā

Amata pienākumi:

  • veikt kamerālo dešifrēšanu liela mēroga (1:2000 – 1:10 000) ģeotelpisko datu, topogrāfisko karšu vai plānu sagatavošanas vai aktualizācijas vajadzībām;
  • veikt mēroga 1:25 000 karšu datu sakārtošanas un noformēšanas darbus;
  • veikt lauku apsekošanas darbus.

Prasības kandidātiem:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kartogrāfijā, ģeogrāfijā, zemes ierīcībā, ģeodēzijā vai citā radniecīgā specialitātē;
  • zināšanas par ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām  un darba iemaņas ar biroja datorprogrammām (pieredze darbā ar speciālām ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām (ESRI ArcGIS, QGIS, MicroStation) tiks uzskatīta par priekšrocību.);
  • atbilstība likuma “Par valsts noslēpumu” 9.panta prasībām.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1.kategorijai: 800 EUR, 2.kategorijai: 840 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 890 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 930 EUR (bez pieredzes  Aizsardzības ministrijas resorā), 980 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) (pirms nodokļu nomaksas) un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • darba vietu Valmierā.

Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, aizpildot Curriculum Vitae formu, kura atrodama Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) mājaslapā un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Aģentūras Personāla un lietvedības nodaļā, 25. vai 21.kab., Rīgā, O.Vācieša ielā 43, LV – 1004, vai nosūtot e-pastu:  ar norādi “Kartogrāfs Valmierā”.

Kontakttālrunis: 26573186.

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka šī atlases konkursa ietvaros pretendentu pieteikumu dokumentos sniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā (tai skaitā, lai nodrošinātu likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasības).

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk – Aģentūra), reģ. nr. 90002065000, O.Vācieša iela 43, Rīga, LV-1004, tālr. +371 28655590, fakss +371 29370505, www.lgia.gov.lv, e-pasts: .

Pretendentiem piesakoties konkursam un iesniedzot personas datus, Aģentūra šos datus apstrādā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un b) apakšpunktu.

Sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz atlases konkursa uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts darba līgums).

Sniegtos personas datus apstrādās atlases konkursa ietvaros iesaistītie Aģentūras nodarbinātie.

Pretendentiem ir tiesības pieprasīt Aģentūrai piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt  to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.

Pretendentiem ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

PRASMES

Izglītības līmenis

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma

Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Alga bruto

800- 980 EUR

Algas izmaksas veids

Laika darba alga

Vakances Nr.

211112-31

Uzņēmums

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra

Darba vietas adrese

LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov.

Kontaktpersona

Sludinājumā minētos dokumentus ar norādi iesniegt nosūtot uz , 26573186

Darba laika veids

Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids

Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums

Viena vesela slodze

Darbības joma

Valsts pārvalde

Līgums

Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz

19.04.2022.

Pieteikto vietu skaits

1