Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Kocēnu apvienības pārvalde aicina darbā strādnieku Dikļu pagastā

Kocēnu apvienības pārvalde aicina darbā strādnieku Dikļu pagastā

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā strādnieku Dikļu pagastā uz nenoteiktu laiku.

Ja Tev ir vēlme:

• veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Dikļu pagasta teritorijā;
  • veikt teritorijas uzkopšanu, zālāju pļaušanu, lapu grābšanu un pūšanu, atkritumu savākšanu, sniega tīrīšanu;
  • lietot un uzturēt motorzāģi, trimmeri un zāles pļāvēju-pašgājēju;
  • sagatavot kurināmo materiālu (malku) Pārvaldes Dikļu pagasta teritorijā esošām iestādēm;

ja Tev ir:

• pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība;
  • vēlama pieredze darbā ar rokas instrumentiem un mazo dārza tehniku;
  • vēlama apliecība darbam ar motorzāģi un krūmgriezi;
  • fiziska izturība;
  • atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;

mēs piedāvājam:

• normālo darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • stabilu atalgojumu (atbilstoši 4.mēnešalgu grupai no 600 EUR līdz 655 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz , vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes strādnieka Dikļu pagastā amatam”, līdz 2021. gada 24. septembrim plkst. 16.00.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 25771128.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.