Atpakaļ

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu uz vadošā eksperta ierēdņa amata vietu Stratēģiskās vadības un koordinācijas departamentā (normatīvo aktu izstrādes jomā)

Dabas aizsardzības pārvalde logo

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu uz vadošā eksperta ierēdņa amata vietu (ar juridisko izglītību) Stratēģiskās vadības un koordinācijas departamentā (normatīvo aktu izstrādes jomā) uz nenoteiktu laiku (pilna darba slodze).

Prasības pretendentiem:

• atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • darba pieredze juridiskajā specialitātē vismaz divi gadi;
  • priekšroka kandidātiem ar darba pieredzi valsts vai pašvaldības iestādē;
  • spēja analītiski domāt;
  • precizitāte darba uzdevumu izpildē, iniciatīva un atbildība par sasniegtajiem rezultātiem;
  • spēja efektīvi strādāt patstāvīgi, paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Galvenie darba pienākumi:

• izvērtēt iestādes kompetencē esošo tiesību aktu un politikas plānošanas dokumentu projektus, apkopot priekšlikumus un sagatavot atzinumus;
  • pārraudzīt un koordinēt iestādes iekšējo normatīvo aktu izstrādi;
  • pārraudzīt un koordinēt iestādes darbības stratēģijas izstrādi;
  • savas kompetences ietvaros sniegt skaidrojumus tiesiskā regulējuma piemērošanai, juridisko atbalstu un konsultācijas iestādes darbiniekiem.

Piedāvājam:

• veselības apdrošināšanas polisi;
  • ikgadējo apmaksāto papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām atbilstoši amata pienākumu izpildes novērtējuma rezultātiem;
  • amata pienākumu veikšanai nepieciešamo mobilo sakaru pakalpojumu apmaksu;
  • iespēju izmantot dienesta autotransportu amata pienākumu veikšanai;
  • kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, apmeklējot seminārus un mācību kursus;
  • ērtu un komfortablu darba vidi skaistākajā Latvijas pilsētā – Siguldā.

Mēnešalga: 1399 līdz 1432 EUR (bruto) atbilstoši profesionālajai pieredzei

Amats klasificēts 24 amatu saimē, II līmenī, 10 mēnešalgu grupā

Pārbaudes laiks: 6 mēneši

Motivācijas vēstuli un CV nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi ar norādi “Vadošais eksperts normatīvo aktu izstrādes jomā” līdz 06.07.2023.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. panta 1. punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādi Dabas aizsardzības pārvaldē:

• personas datu apstrādes pārzinis ir Dabas aizsardzības pārvalde, Baznīcas iela 7, Sigulda, LV-2150;
  • datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts, 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts.”