Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Cēsu klīnika aicina darbā Grāmatvedības un ekonomikas daļas vadītāja/ galvenā grāmatveža vietnieku

Cēsu klīnika aicina darbā Grāmatvedības un ekonomikas daļas vadītāja/ galvenā grāmatveža vietnieku

SIA ”Cēsu klīnika” aicina darbā Grāmatvedības un ekonomikas daļas vadītāja/ galvenā grāmatveža vietnieku

Mūsu prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā;
  • Iepriekšēja darba pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā ne mazāk par 3 (trīs) gadiem, iepriekšējā pieredze pašvaldības vai valsts budžeta iestādēs (kapitālsabiedrībā) grāmatveža amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Latvijas Republikas nodokļu, nodevu un grāmatvedības normatīvo aktu pārzināšana,   prasme orientēties tiesību aktos un tos pielietot amata pienākumu pildīšanā;
  • Labas organizatora iemaņas un izcilas komunikācijas spējas;
  • iemaņas darbā ar datoru – MS Word, MS Excel;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze darbā ar grāmatvedības  programmu “HORIZON”.

Galvenie  amata pienākumi:

  • Analizēt  ekonomiskos  procesus, uzņēmuma  ieņēmumu  un  izdevumu  gūšanas  procesus, naudas  apgrozījuma,  finanšu  aprites  procesus,  noskaidrot  faktorus,  kas  šos procesus  ietekmē, meklēt risinājumus, kas palīdz novērst finanšu riskus, izstrādāt budžetu un sekot tā izpildei, izveidot rezultātu efektivitātes novērtēšanas sistēmu un kontrolēt to;
  • Nodrošināt  Grāmatvedības un ekonomikas  nodaļas darbību;
  • Nodrošināt uzņēmuma  pilnu grāmatvedības uzskaites ciklu;
  • Sagatavot gada pārskatus saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošiem normatīvajiem aktiem;
  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli;
  • Sagatavot ikmēneša finanšu, statistikas un citas atskaites vadībai un valsts institūcijām saskaņā ar LR spēkā esošām normatīvo aktu prasībām;
  • īstenot citus normatīvajos aktos noteiktos uzdevumus.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Apmaksātus kvalifikācijas celšanas pasākumus;
  • Pieredzi un profesionālo izaugsmi.
  • Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku
  • Darba režīms: pilns darba laiks  40 stundas nedēļā
  • Atalgojums:  par 1 slodzi    1522.00  EUR pirms nodokļu nomaksas.

CV un motivācijas vēstuli var iesniegt uz e-pastu: ,  personīgi vai  pa  pastu uz uzņēmuma juridisko adresi : Slimnīcas iela 9, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, ar norādi „Grāmatvedības un ekonomikas daļas vadītāja/galvenā grāmatveža vietnieks” līdz 2021. gada 26. oktobrim  plkst.12.00. Uz pārrunām tiks uzaicināti 2.kārtas pretendenti.

Tālrunis uzziņām: 27458739, Iveta Lange