Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā speciālistu lauksaimniecībā – vadītāja asistentu

Aicina darbā speciālistu lauksaimniecībā – vadītāja asistentu

Privāts, starptautiskā vidē strādājošs konsultāciju uzņēmums, kurš veiksmīgi strādājis ar investīciju piesaisti un projektu attīstību lauksaimniecības sektorā kopš 2003. gada

Sava klienta vārdā meklē

SPECIĀLISTU LAUKSAIMNIECĪBĀ – VADĪTĀJA ASISTENTU

uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi būs:

  • Organizēt lauksaimniecības darbus, tehnoloģiskos procesus;
  • Plānot, organizēt, uzraudzīt, kontrolēt uzņēmuma darbību lauksaimniecības darbos, organizējot un vadot traktoru/tehnikas operatoru darbu;
  • Koordinēt darba un vides aizsardzības prasību izpildi uzņēmumā;
  • Novērtēt lauksaimniecības tehnikas u.c. tehnoloģiju tehnisko stāvokli; nodrošināt to laicīgu apkopi un remontu;
  • Identificēt un formulēt saimnieciskas un tehnoloģiskas problēmas un konsultēt vadību par iespējamiem risinājumiem;
  • Sekot līdzi un nodrošināt saimnieciskās darbības un darba tiesisko attiecību reglamentējošo normatīvo aktu prasības.

Prasības kandidātiem:

  • Pabeigta pamatizglītība lauksaimniecībā – augkopībā;
  • Praktiskā pieredze līdzvērtīgā amatā vidējā un lielā augkopības saimniecībā;
  • Spēja plānot un koordinēt lauksaimniecības darbu tehnoloģiskos procesus;
  • Spēja plānot un koordinēt uzņēmuma un tā struktūrvienību resursu mērķtiecīgu sadali;
  • Spēja deleģēt uzdevumus, uzraudzīt un kontrolēt to izpildi;
  • Spēja nodrošināt darba un vides aizsardzības prasību ievērošanu;
  • Prast veidot un kārtot ar profesionālo darbību saistīto dokumentāciju;
  • Labas datorprasmes un tehniku GPS sistēmu vadības prasmes;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas; angļu un/vai vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Prasme kontaktēties ar cilvēkiem, konstruktīva un pozitīva attieksme, organizatora spējas;
  • Spēju strādāt efektīvi un rūpīgi, organizēt pienākumus patstāvīgi, uzņemties atbildību.

Piedāvājam mūsdienīgus darba apstākļus un starptautisku darba vidi ar amatam un paveiktajam atbilstošu atalgojumu. Uzņēmums strādā ar jaunām tehnikas vienībām.

Darba vieta – Valmieras novads.
Darba alga – Izvērtējot kandidāta pieredzi un prasmes, no 2500-3000 EUR/mēn. pirms nodokļu un nodevu nomaksas.

Savu pieteikuma vēstuli un CV sūti līdz 4.augustam uz
ActusQ SIA
e-pastu

Ja vēlies uzzināt vairāk, lūdzu, zvani uz
uz 64107185 vai 26532307

Lūdzu ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz sarunu 2 nedēļu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.
Uzņēmums apstrādā Jūsu pieteikuma dokumentos norādītos personas datus atlases procesa norises nodrošināšanai.