Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā sociālo rehabilitētāju Atbalsta centrā Mazsalacā

Aicina darbā sociālo rehabilitētāju Atbalsta centrā Mazsalacā

Samarieši

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā sociālo rehabilitētāju darbam Atbalsta centrā pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Valmieras novadā, Mazsalacā.

Darba pienākumi: sociālās rehabilitācijas plānošana un īstenošana individuālu konsultāciju, grupu darba veidā, kā arī dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem pakalpojuma ietvaros sadarbībā ar sociālo darbinieku un citiem speciālistiem.

Piedāvājam:

  • Iespējas radoši izpausties jauna sociālo pakalpojumu kompleksa veidošanā;
  • Stabilu atalgojumu (800-1000 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilna laika darbu)
  •  Sociālās garantija
  •  Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu

Prasības:

  • Sociālā rehabilitētāja kvalifikācija;
  • Vēlama pieredze darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem un/vai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (darba ietvaros būs nepieciešams operatīvi pārvietoties starp struktūrvienībām)
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu
  • Prasme organizēt darba procesu
  • Labas komunikācijas spējas, iejūtība
  • Spēja strādāt patstāvīgi
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte

CV lūdzam sūtīt līdz 15. februārim uz e-pastu:  ar norādi – Mazsalaca. Kontakttālrunis uzziņām: 26600331 (Inga Brente-Mieze)