Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā patēriņa uzskaites kontrolieri/siltumtīklu operatoru

Aicina darbā patēriņa uzskaites kontrolieri/siltumtīklu operatoru

Rūjienas siltums aicina darbā

Valmieras novada pašvaldības SIA “Rūjienas siltums” uz nenoteiktu laiku aicina darbā patēriņa uzskaites kontrolieri/siltumtīklu operatoru. Darba vietas adrese: Pentes iela 2, Rūjiena,  Valmieras novads, LV-4240. Mājas lapas adrese www.rujienassiltums.lv.

Darba pienākumi:

• Klientu apkalpošana, pakalpojuma līgumu sagatavošana un slēgšana;
  • Veikt objektos ūdensvada, kanalizācijas iekšējo un ārējo sistēmu, ūdens patēriņa uzskaites mezglu apsekošanu, par to sastādot atbilstošu aktu un nepieciešamības gadījumā veikt citas darbības;
  • Organizēt patēriņa uzskaites mezglu apkopes un komercuzskaites mēraparāta maiņas darbus;
  • Plānot, nodrošināt un veikt apkopes centralizētos siltumapgādes tīklos un ēku individuālos siltummezglos, kontrolēt pareizu to ekspluatāciju, organizēt mazos remonta darbus;
  • Informācijas sniegšana klientiem par siltumapgādes, ūdensapgādes un/vai kanalizācijas pakalpojumu saņemšanu;
  • Jaunu klientu piesaiste.

Prasības:

• Autovadītāja apliecība B kategorijā;
  • Speciāla tehniska izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas datora lietošanas prasmes Microsoft Office;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Prasme risināt dažādas problēmas;
  • Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes un precizitāte.

Mēs piedāvājām:

• Pastāvīgu nodarbinātību un stabilu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Atalgojums – no 1015 līdz 1190 EUR bruto;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus.

Pieteikties līdz 18.02.2022., pl.11:00, sūtot CV elektroniski uz  vai uz adresi: Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena, LV – 4240. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28611943.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”, Pentes iela 2, Rūjiena, LV-4240.