Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā Burtnieku apvienības pārvaldes automobiļa vadītāju

Aicina darbā Burtnieku apvienības pārvaldes automobiļa vadītāju

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Burtnieku apvienības pārvaldes automobiļa vadītāju uz nenoteiktu laiku

Ja Tev ir vēlme:

• pārvadāt pasažierus, nodrošināt augstu pasažieru apkalpošanas kultūru;
  • nodrošināt dokumentu kurjera pārvadājumus, uzticētos pienākumus veikt savlaicīgi un precīzi;
  • sekot līdzi automobiļa tehniskajam stāvoklim un tīrībai;

un ja Tev ir:

• vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;

mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu (atbilstoši 6. mēnešalgu grupai no 640 EUR līdz 740 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu vai personīgi Burtnieku apvienības pārvaldē, adrese: Jāņa Vintēna iela 7, Burtnieki, Burtnieku pagasts, Valmieras novads ar norādi „Pieteikums automobiļa vadītāja amatam” līdz 2021. gada 1. oktobrim,  plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 26434663.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.