Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā aprūpētāju darbam Atbalsta centrā Mazsalacā

Aicina darbā aprūpētāju darbam Atbalsta centrā Mazsalacā

Samarieši
Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās”

aicina darbā  aprūpētāju darbam Atbalsta centrā pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Valmieras novadā, Mazsalacā.

Darba pienākumi:

  • palīdzība pašaprūpē dienas aprūpes centra klientiem- personām ar garīga rakstura traucējumiem;
  • praktiska palīdzība sociālajam darbiniekam, sociālajam rehabilitētājam aktivitāšu organizēšanā Atbalsta centra klientiem;
  • atbalsta centra telpu uzkopšana.

Piedāvājam:

  • radošu darba vidi, skaistās, tikko remontētās telpās jaunveidojamā atbalsta centrā ar daudzveidīgiem pakalpojumiem
  • Stabilu atalgojumu (700 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilna laika darbu)
  • Sociālās garantijas
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
  • Apmācības pirms darba pienākumu uzsākšanas

Prasības:

  • Vismaz vidējā/vidējā profesionālā izglītība, pieredze aprūpes darbā (priekšroka kandidātiem ar sociālā aprūpētāja izglītību)
  • Vēlama pieredze darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem un/vai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Labas komunikācijas spējas, iejūtība, līdzsvarota, mierīga un pozitīva attieksme pret līdzcilvēkiem
  • Spēja strādāt komandā un atbildīgi pildīt uzticētos pienākumus

CV lūdzam sūtīt līdz 15. februārim uz e-pastu:  ar norādi – Mazsalaca.

Kontakttālrunis uzziņām: 26600331 (Inga Brente-Mieze)