Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Aicina darbā apkopēju Zilākalna pagasta pārvaldē

Aicina darbā apkopēju Zilākalna pagasta pārvaldē

Valmieras novada pašvaldība aicina darbā APKOPĒJU Zilākalna pagasta pārvaldē uz nenoteiktu laiku, lai nodrošinātu sabiedrisko telpu uzkopšanu Zilākalna pagasta pārvaldē, bibliotēkā, kultūras namā un Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā “ZTornis”.

Ja Tev ir vēlme:

• veikt dažāda veida uzkopšanas darbus telpās (logi, grīdas, sienas, palodzes, durvju virsmas, tualetes);
  • veikt atkritumu iznešanu;

un ja Tev ir:

• pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanas;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte;
  • spēja analizēt situāciju un noteikt attiecīgā brīdī darba izpildes prioritātes;
  • spēja patstāvīgi plānot sava darba izpildi noteiktajā termiņā un veikt darbu patstāvīgi;

mēs piedāvājam:

• atbildīgu, dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • atalgojumu 509,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 29. jūlijam plkst. 16.30 uz e-pastu: (ar norādi “Pieteikums Zilākalna pagasta pārvaldes apkopēja amatam”) vai nogādāt Zilākalna pagasta pārvaldē, Imanta ielā 7, Zilākalnā, Zilākalna pagastā, Valmieras novadā darba laikā.

Tālrunis papildu informācijai: 26345207.