Darba devējus un darba meklētājus NVA aicina reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”!

darbs un karjera

Aicinām darba devējus un darba meklētājus reģistrēties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES rīkotajā tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”, kas 30. novembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 norisināsies Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu). Dalība pasākumā ir bez maksas!

Piedaloties tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, darba devēji un darba meklētāji, izmantojot vien datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, varēs satikties tiešsaistē. Darba meklētājiem tā ir iespēja atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos speciālistus, popularizējot savu biznesu un veicinot tā starptautisku atpazīstamību. NVA un EURES tiešsaistes darba dienā uzņēmēji varēs uzrunāt arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.

Lai piedalītos  tiešsaistes darba dienā, gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā (www.europeanjobdays.eu) un jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”  (https://ej.uz/1f5i). Darba devējiem  jāpublicē piedāvātās vakances un jāievieto sava uzņēmuma apraksts. Uzreiz pēc reģistrēšanās darba devēja publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Darba meklētājiem Eiropas darba dienu platformā jāievieto savs CV un jāpiesakās vakancei, lai pasākuma dienā varētu satikties ar darba devēju virtuālajā vidē.

Darba meklētājus, kuri vēlas saņemt detalizētāku informāciju par pasākuma „Darbs un karjera Latvijā”  norisi, nosacījumiem, ieguvumiem un reģistrācijas kārtību, NVA EURES konsultanti aicina apmeklēt vebinārus, kas 10. un 17. novembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 norisināsies Zoom platformā. Dalībai 10. novembra vebinārā aicinām reģistrēties šeit, bet dalībai 17. novembra vebinārā – šeit. Zoom pieslēgšanās saite reģistrētajiem vebināru dalībniekiem tiks nosūtīta uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Detalizētāku informāciju var noskaidrot arī sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā”Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURESkoordinatoriem Latvijā Agiju Mickeviču (, tālr. 26645566) vai Andri Segliņu (, tālr. 26591666).

Lai sniegtu atbalstu Latvijas darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē, bet darba meklētājiem piemērota darba atrašanā, NVA regulāri rīko tiešsaistes darba dienas un citus darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākumus. Iepriekšējās NVA un EURES tiešsaistes darba dienas “Darbs un karjera Latvijā” norisinājās 2021.gada 25. maijā un 1. decembrī.