Daiļslidošanas sacensības “Wolmar Spring Cup 2023”

Wolmar Spring cup

No 7. līdz 9. aprīlim Valmieras Olimpiskā centra Ledus hallē notiks starptautiskas daiļslidošanas sacensības “Wolmar Spring Cup 2023”, kur par godalgām sacentīsies vairāk nekā 150 sportisti no Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas, Itālijas, Čehijas, Apvienotās Karalistes un Latvijas.

Kā ierasts, sportisti sacentīsies īsajā un izvēles programmā, kurās iegūto punktu summa nosaka uzvarētāju. Katrā no programmām ir jāveic ierobežots dažādu elementu skaits noteiktā laika posmā, atbilstoši Starptautiskās Slidošanas apvienības pamatnoteikumiem.

Tā būs lieliska iespēja ikvienam daiļslidošanas cienītājam klātienē vērot augsta līmeņa sportistu sniegumu un atbalstīt savus favorītus – pirmie sacensību starti tiek plānoti piektdien, 7. aprīlī, plkst. 15.30, taču laiks var tikt mainīts, ja būs izmaiņas dalībnieku skaitā.

“Wolmar Spring Cup 2023” tiks rīkots saskaņā ar Starptautiskās Slidošanas apvienības konstitūciju un vispārīgajiem noteikumiem 2022/2023, speciālajiem un tehniskajiem noteikumiem Single & Pair Single un Ice Dance 2022.

Plašākai informācijai seko: Valmieras Olimpiskais centrs

Skatītājiem ieeja bez maksas.