CSDD bezmaksas konsultācijas ziemas braukšanā šajā nedēļā notiks arī Valmierā

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) turpina bezmaksas konsultācijas braukšanai ziemā arī 2024.gada ziemas sezonā un šobrīd ir izsludināta pieteikšanās konsultācijām arī Valmierā.

Visā Latvijā šogad laikapstākļi ir ļoti mainīgi, no spēcīga sala līdz atkusnim. Ceļa segums pie lielām temperatūras svārstībām kļūst ļoti slideni. Drošas braukšanas eksperti aicina autovadītājus būt īpaši vērīgiem un uzmanīgiem – ir jācenšas sekot līdzi ceļa segumam.

Grupu nodarbību laiki Valmierā:

Valmiera, Dīvaliņa ielā 15
Ceturtdien, 11.janvārī, plkst. 11.00; 13.00 un 15.00;
Piektdien, 12.janvārī, plkst. 11.00; 13.00 un 15.00;
Sestdien, 13.janvārī, plkst. plkst. 11.00; 13.00 un 15.00;
Svētdien, 14.janvārī, plkst. plkst. 11.00; 13.00 un 15.00.

Pieteikšanās nodarbībām Valmierā – zvanot pa tālruni 26553336 (pieteikšanās darba dienās plkst. 9.00-17.00).

Svarīga informācija dalībniekiem:
Vienas nodarbības laiks – 1 stunda un 30 minūtes. Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta – viens zvans – viena rezervācija vienai personai.

Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteikto nodarbību, lūgums informēt par to, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem pretendentiem – zvanot pa tālruni 26553336.

Apmācības šogad plānots vēl aizvadīt Madonā, Jelgavā un Rīgā. Lūgums sekot līdzi informācijai par pieteikšanos uz šo reģionu ziemas braukšanas konsultācijām.

Nosacījumi:
Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām, ar derīgu tehnisko apskati un obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamatnosacījumi, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanai ziemas apstākļos.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk kā 6000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.

CSDD Komunikācijas departaments

67025730