“Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezona ir noslēgusies ar valmieriešu panākumiem

Treimanis

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar 10. posmu Ādažu BMX trasē ir noslēgusies “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezona, apbalvojot arī kopvērtējuma līderus. Par sezonas uzvarētāju Pro Open vīru grupā kļuva “AKSSC VSS/ Tālava” sportists Mārtiņš Emīls Treimanis, otro vietu G13 – 14 grupā sezonas kopvērtējumā ieguva Katrīna Bergsone (“MŠA/ Valmieras puikas/ VSS”), bet trešā G15-16 vecuma grupas sportiste Anna Boikova (“Tālava/ VSS”).

“Crystal Dent” BMX Latvijas kausa kopvērtējumā tika vērtēti seši labākie no desmit aizvadītajiem posmiem, septiņās vecuma grupās no 13 gadiem.

Prieks par mūsu sportistiem, kuriem izdevās iegūt godalgotas vietas arī noslēdzošajās10. posma sacensībās:

  • G6 vecuma grupā / 2. vieta Amanda Buliņa, 3. vieta Keitija Rebeka Lūse
  • G 9-10 vecuma grupā / 2. vieta Ieva Višņevska, 3. vieta Adrija Štromberga
  • G11-12 vecuma grupā / 1. vieta Tīna Štefenberga, 3. vieta Karlīna Ieviņa
  • G13-14 vecuma grupā / 2. vieta Katrīna Bergsone, 3. vieta Elza Valdmane
  • B6 vecuma grupā / 2. vieta Rūdolfs Freivalds
  • Pro Open Women / 1. vieta Adelīna Kārkliņa
  • Pro Open Men / 2. vieta Mārtiņš Emīls Treimanis – AKSSC, 3. vieta Rinalds Jānis Kārkliņš – AKSSC

14. oktobrī plkst. 12.00 uz simbolisku 2023. gada sacensību sezonas noslēgumu aicināsim pie mums Valmierā, kur BMX klubs “Valmieras puikas” rīkos sacensības “Sadraudzības kauss” 2023, noskaidrojot arī Māra Štromberga “The Machine” ceļojošā kausa ieguvēju starp BMX klubiem. Aicinām atbalstīt sportistus klātienē Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”!

Foto: Sanda Balode