Covid-19 ietekmē Sedas pasta nodaļai līdz 2022. gada 1. aprīlim mainīts darbalaiks

Latvijas Pasts

Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, tiek mainīts Valmieras novada Sedas pasta nodaļas darbalaiks. Sedas iedzīvotājiem no 2022. gada 3. februāra līdz 1. aprīlim visi pasta pakalpojumi tiks nodrošināti katru darbdienu no plkst. 10.00 līdz 11.00 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu Sedas pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Bez iepriekšēja pieteikuma Sedas iedzīvotāji šajā periodā sūtījumus varēs saņemt arī Strenču pasta nodaļā.

Lai Sedas iedzīvotājiem nodrošinātu pasta pakalpojumu saņemšanu Covid-19 pandēmijas periodā, kas negatīvi ietekmē Latvijas Pasta darbību, pieņemts lēmums no 2022. gada 3. februāra līdz 1. aprīlim mainīt Sedas pasta nodaļas darbalaiku.

Sedas iedzīvotāji pasta pakalpojumus šajā periodā varēs saņemt katru darbdienu no plkst. 10.00 līdz 11.00 vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Tāpat kā līdz šim, Sedas iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Ar pastnieka starpniecību Sedas iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Seda pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Strenču pasta nodaļu Zemitāna ielā 5, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00.